השבוע שארי הרו מאד ירצה לשכוח: נמצא בהליכי גירושין מתקדמים

ראש הסגל לשעבר של ראש הממשלה בנימין נתניהו נמצא לא רק במגעים לחתימת הסכם עד מדינה בפרשות נתניהו, אלא גם בהליכי גירושין מאשתו נעמי, אם ילדיו
אבי כץ
י"ב אב התשע"ז / 04.08.2017 01:05

ארי הרו, ראש הסגל לשעבר בלשכת ראש הממשלה, המככב בימים האחרונים בראש הכותרות כמי שמקיים מגעים עם פרקליטות המדינה לחתימת הסכם עד מדינה שאולי יפליל את בנימין נתניהו – ירצה מעוד לשכוח את השבוע האחרון.

לפי דיווח של העיתונאית ליאורה גולדנברג-שטרן בעיתון 'מעריב', מקורבים למשפחת הרו יודעים לספר כי ארי ואשתו נעמי, אם ארבעת ילדיו, מצויים בהליכי גירושין מתקדמים – "מה שבטוח לא מוסיף לו בריאות, בנוסף ללחצים הנפשיים איתם הוא מתמודד".

לפי ליאורה, דיווחים בתקשורת השבוע טענו כי "המצב המשפחתי והכלכלי" נמצאים ברקע הגיוס שלו כעד מדינה.

נגד הרו עצמו מתנהלת חקירה ממושכת. בחודש פברואר האחרון המליצה המשטרה להעמיד אותו לדין בגין מכירה פיקטיבית של חברת ייעוץ בבעלותו. לפי החשד, כשהרו חזר ללשכת נתניהו הוא התחייב למכור את החברה ולא לעסוק בעניינים הנוגעים לה.

ממצאי החקירה מצביעים על כך שמכירת החברה היתה למראית עין בלבד באמצעות מצג שווא, בעוד שבפועל הרו המשיך להחזיק בה, ליהנות מרווחיה ולקדם את ענייניה במסגרת תפקידו הציבורי.

הרו חשוד במרמה והפרת אמונים, קבלת דבר במרמה בנסיבות מחמירות והלבנת הון.

הערב המשטרה הוציאה צו איסור פרסום על המשא ומתן שמתנהל מולו.

עורך הדין רועי בלכר מסר מטעמו של ארי הרו למעריב: "אין תגובה".

הדפס כתבה

תגובות

הוסף תגובה חדשה
    לשון הרע בחסות הדת.
    09/08/2017 15:53
    דורון
  1. אני אדם מסורתי, אך אני עומד נחרד ונבעת מגודל הרכילות ולשון הרע של האתר חרדים שמתיימר להיות עבורנו ( החילוניים והמסורתיים)דוגמה ומופת. אני בהלם מגודל החטא והעוון ואיך דתיים עוסקים ברכילות ולשון הרע לכאורה. פשוט עצוב איך הדתיים נופלים לביביי הקדמה והפוליטיקה הסרוחה ועוד מעזים להטיף לנו. דורון