אבי גבאי מדבר בשם בוחרי ש"ס: הם מצפים שיאמרו לנתניהו 'עד כאן'

יו"ר המחנה הציוני החדש קרא בפתח ישיבת הסיעה הראשונה בראשותו: "אני קורא לראשי מפלגות הקואליציה - זו לא דרככם. גלו אומץ לב ציבורי ופרקו את הממשלה"
אריה ריבקינד
כ"ג תמוז התשע"ז / 17.07.2017 15:29
גבאי

יו"ר העבודה, אבי גבאי, אמר היום (שני) בישיבת סיעת המחנה הציוני הראשונה בראשותו: "לאורך הקמפיין אמרתי ואני חוזר ואומר שיש לנו סיעה איכותית מאוד ואין לי ספק שבעבודה משותפת נגיע להישגים שיובילו להקדמת הבחירות ולניצחון בהן".

בהמשך הוא כבר לתקף את נתניהו: "הציבור רואה את העובדות שעליהן אין מחלוקת – מתנות במאות אלפי שקלים ומעורבות עמוקה של בן הדוד בעסקאות הספינות והצוללות בזמן שהוא מנהל מו"מ קואליציוני".

לדבריו, "אמש ראינו את ראש מינהל הרכש במשרד הביטחון מתאר כיצד סוחרים בביטחון שלנו ולפני מספר ימים ראינו את שר הביטחון לשעבר, בוגי יעלון מתאר את הקישור שנעשה בין הביטחון שלנו לבין אינטרסים עסקיים".

הוא הוסיף:  "המערכת המשפטית עושה את עבודתה ויש לה את הקצב שלה אבל יש רגעים שבהם מנהיגי ציבור לא יכולים להתחבא מאחורי פרוצדורות משפטיות. המצביעים של בנט, דרעי וכחלון לא מבינים את השתיקה הציבורית ומצפים מהם שיאמרו לנתניהו בדיוק את מה שהוא אמר בזמנו על אולמרט: 'עד כאן'. שיגלו אומץ לב ציבורי ויפרקו את הממשלה.

"אני קורא לראשי מפלגות הקואליציה – זו לא דרככם, שימו לזה סוף ותאמרו לנתניהו – עד כאן".

הדפס כתבה

3 תגובות

הוסף תגובה חדשה
  אני מתחנן
  17/07/2017 15:53
  הרצל זה שם
 1. פרקו את הממשלה, אחרת לא יהיה בבוא היום מי שיזכור אותי. אני לא הוזה וגם לא הרצל, אני בעד הנגד ובמצבים מסוימים אני אפילו נגד הבעד. אני איש של שובר גלים, שובר שמאלה, מתחרה של שוברים שתיקה ואני עושה זאת עם הרבה מילים ובלי להגיד כלום. זה אני, ואם יש למישהו בעיה עם זה, זה כיוון שתמיד אני הולך בלי, ותרגישו כרצונכם. עוד יגיע היום שאתם תתגעגעו לשטויות, ואז תרוצו לכיוון שלי ואני כבר לא יהיה באותו מקום… נסו להרוויח את הרגע בטרם יתאדה.

  • אבי   25/07/2017 20:30

   אחת התגובות היפות במיטבה הגדרת אותו הכיטוב שיכול להיות תותח

 2. כבר מאתרגים את גבאי ?
  17/07/2017 15:59
  זה לא הוגן
 3. שלחתי תגובה ומחקו אותה… היה צפוי וחבל.