יש לך שידוך לשרוליק לייזרוביץ? אם זה ייסגר תקבל 40 אלף שקלים

גיסו ואחותו של שרוליק לייזרוביץ, מעוכב השידוך בן ה-36 שטלטל את הציבור החרדי בנאומו המרגש ב'ועידת הגפן', הפקידו צ'ק של 40 אלף שקלים, לטובת כל מי שיסגור לו שידוך • רוצים?
אבי כץ
כ"ג תמוז התשע"ז / 17.07.2017 14:32

סיפורו של ישראל (שרוליק) לייזרוביץ, הרווק בן ה-36 שטרם מצא את זיווגו, שהנאום שנשא ב'ועידת הגפן' טלטל מאות שדכנים, כמו גם מאות אלפי צופים שצפו בווידאו או שקוראו אודותיו בעיתוני סופהשבוע – עולה שלב.

בווידאו מיוחד שהוקרן בוועידה, תיאר ליזרוביץ כיצד חבריו לישיבה כבר כמעט מחתנים ילדים, בעוד הוא ומשפחתו עדיין מצפים לישועה. בסיום ההקרנה, עלה שרוליק עצמו על במת הנואמים והבהיר בקולו לשדכנים: "זה לא סרט! זה בקושי מדגם יומי מהמציאות של כל בחור, מעוכב שידוך ותיק". הוא ביקש מהם שיקדישו בכל יום 10 דקות עבור הבחורים המבוגרים.

כעת, החליטו קרובי משפחתו למנף את העובדה שדבריו המרגשים טלטלו את הציבור הרחב, והחליטו לדרבן את כל מי שחושב כי יוכל לסייע במציאת שידוך עבורו – כששכרו הגדול בצידו.

בשל כך, בני משפחתו של שרוליק, גיסו איצ'ה מאיר ומרים דזאלובסקי, הפקידו במשרדי הגפן צ'ק על סך 40 אלף שקלים, שיוענקו למי שיסגור שידוך עבור שרוליק.

שרוליק לייזרוביץ

הדפס כתבה

תגובות

הוסף תגובה חדשה
    מרגש
    17/07/2017 22:46
    חני
  1. שידוך דומה לקיאת ים סוף – בפרט שידוכים כאלו – רק היה חסר את ה"נחשון "שיקפוץ למים ויעשה קצת גלים … מאמינה שהוא ועוד רבים יוועשו במההרה רק חבל שפירסמתם את הצ/ק במלאו בלי למחוק פרטים מטעמי ביטחון