יעלון: "ליברמן – שקרן שבילה שנים בחדרי חקירות. שלא יטיף לי מוסר"

השר לשעבר תקף בגלצ את מחליפו בתפקיד: "זה מישהו שכיהן כחבר כנסת וכשר והתעשר מחשבונות בקפריסין'' • על חקירות ראש הממשלה: "לא האמנתי שנתניהו מושחת. גם אם ברמה הפלילית לא יצליחו לחבר את ראש הממשלה - מהבחינה הציבורית אצלי הוא גמור"
אריה ריבקינד
כ"ב תמוז התשע"ז / 16.07.2017 11:53

שר הביטחון לשעבר משה בוגי יעלון תקף הבוקר (ראשון) בחריפות את מחליפו בתפקיד, אביגדור ליברמן.

בשבוע שעבר לגלג ליברמן על יעלון בשל העובדה שרק בימים האחרונים נזכר לטעון שנתניהו מושחת ושתק במשך תקופה ארוכה כשהיה שר ביטחון בעצמו, ושותף להחלטות של ראש הממשלה בנוגע לצוללות.

בראיון לרזי ברקאי בגלי צה"ל כינה יעלון את ליברמן "שקרן שבילה שנים בחדרי חקירות" – ואמר: "אני לא רוצה שמישהו כמו ליברמן יטיף לי מוסר, מי שבילה כל כך הרבה שעות במשרדי החקירות כנחקר. זה מישהו שכיהן כחבר כנסת וכשר והתעשר מחשבונות בקפריסין".

על חקירות נתניהו, העיר יעלון: "עד פברואר 2016 לא האמנתי שנתניהו מושחת. לא האמנתי שהוא יעדיף בצע כסף על האינטרסים הלאומיים".

יעלון הוסיף: "גם אם ברמה הפלילית לא יצליחו לחבר את ראש הממשלה – מהבחינה הציבורית אצלי הוא גמור".

שר הביטחון לשעבר התייחס גם לפיגוע שאירע ביום שישי בהר הבית: "הייתי בעד חיזוק האבטחה על די הצבת מגנומטרים. אני חושב שזה הזמן לחזק שם את האבטחה לנוכח העובדה שמישהו ניצל את הפרצה – אם מישהו חשב שמקום קדוש לא יהיה מועד למקרה כזה".

יעלון טען עוד, כי "המגמה בערביי ישראל היא ישראליזציה ולא איסלמיזציה. 'תמיד יהיו גורמים קיצונים שבהם צריך לטפל".

בראיון שהעניק ביום ראשון שעבר לשרון גל ברדיו 'גלי ישראל', אמר ליברמן על יעלון: "הוא אדם מסכן, אומלל, שמבין שלא עובר אחוז חסימה ובונה אסטרטגיה על השמצות ולכלוכים. האסטרטגיה הזו רק מרחיקה אותו מאחוז החסימה, לא מקרבת. מסכן. אני מסתכל על ההתבטאויות ועל שפת הגוף. הוא כנראה נמצא במצב נפשי לא פשוט".

הדפס כתבה

3 תגובות

הוסף תגובה חדשה
  בעל הנעליים הגבוהות.
  16/07/2017 12:05
  פאני
 1. יעלון, למרות שהפכת לחפרפרת ללא עיניים כולם מכירים אותך ויודעים בדיוק לאן אתה חותר. מוטב שתחזור לרפת–שם הפרות ממושמעות ולא איכפת להן מי בדיוק חולב אותן. אה, ומוטב שתנעל את נעליך הגבוהות מפחד הנחשים חבריך לשעבר במטכ"ל. אתה כולך אפס-אפסיים כמו רוב חבריך בסמ0ל הדווי.

  • תומר   20/07/2017 14:12

   יעלון מדבר מדם ליבו על דברים מעוותים שהוא חווה בתור שר ביטחון מקצועי בממשלה, התגובה שלך ממש לא ראויה

 2. יעלון ליברמן שקרן
  23/07/2017 15:57
  אנה
 3. הזמן יוכיח שהנוכל ליברמן מקומו בכלא.לכל המשמיצים של יעלון אל תשכחו שליברמן צמח בערוגות השחיתות של נתניהו.בסוף הצדק יצא לאור.טחנות הצדק טוחנות לאט,אבל כל במזיקים למדינה,ולאזרחים יענשו בסוף.