"פייק ניוז עם כותרות מפוצצות" • התמונה שפרסם ביבי נגד התקשורת

ראש הממשלה נתניהו הולך בדרכו של עמיתו האמריקני דונלד טראמפ: פרסם בחשבון הפייסבוק שלו פוסט חריף המאשים את כלי התקשורת בהאשמות חסרות בסיס • "מצפים ששטיפת המוח תעשה את העבודה על דעת הקהל"
אריה ריבקינד
כ' תמוז התשע"ז / 13.07.2017 22:35
נתניהו

ראש הממשלה בנימין נתניהו  הולך בדרכו של עמיתו האמריקי דונלד טראמפ: יצא הערב (חמישי) במתקפה כנגד כלי התקשורת, וכינה אותם "פייק ניוז".

זאת התגובה למתקפה התקשורתית נגדו בפרשת בזק ופרשת הצוללות והניסיון לקשור את שמו בפרשות אלה.

נתניהו כתב בדף הפייסבוק שלו, בפוסט שזכה בתוך זמן קצר לאלפי לייקים ותגובות:

"השיטה של הפייק ניוז פשוטה: מדביקים תמונה של ראש הממשלה על כותרות מפוצצות עם האשמות חסרות בסיס, ומצפים ששטיפת המוח תעשה את העבודה על דעת הקהל".

ראש הממשלה הוסיף והאשים את התקשורת בכך שגרמה לו לאבד את השלטון לאהוד ברק לפני כ-18 שנים: "בעבר זה אכן הצליח להם כשקיבלנו את ברק ב-1999 עם 'שחר של יום חדש' ואוטובוסים מתפוצצים בכל שני וחמישי. לצערם, בימינו זה כבר לא הולך להם, מפני שלעם ישראל יש פתחון פה להגיד את דעתו ואת האמת – ולחשוף את שקריהם באמצעות הרשתות החברתיות".

נתניהו זימן היום בצהריים ללשכתו מספר שרים וחברי כנסת מקורבים מהליכוד לתדרוך והתייעצות על רקע האירועים האחרונים. מי שהשתתף בפגישה היו השרים והח"כים מירי רגב, צחי הנגבי, אופיר אקוניס, איוב קרא, דוד ביטן, מיקי זוהר, יואב קיש ואמיר אוחנה.

נתניהו אמר במהלך ההתייעצות שקיים עם מקורביו: "מאחורי מסע ההכפשות הזה אין שום עובדות. בדיוק ההפך הוא הנכון. מדובר בקמפיין של יריבים פוליטיים וכלי תקשורת, שחברו יחד כדי להרשיע אותי, למרות שחפותי עדיין עומדת, וכדי להפיל אותי ואת הליכוד".

ראש הממשלה ביקש ממקורביו: "להתגייס להגנה על האמת נוכח מסע ההכפשה המתוזמן שמתנהל בתקשורת. אי אפשר להאשים את ראש הממשלה בכל חקירה".

ראש הממשלה הודה לח״כים ולשרים על תמיכתם הברורה בו והדגיש כי "התשובה הטובה ביותר למסע השקרים היא לומר בקול ברור את האמת".

נתניהו

הדפס כתבה

תגובות

הוסף תגובה חדשה
    רדיפת נתניהו
    13/07/2017 23:21
    דודו
  1. לכול העיתונאים והפוליטיקאים העליזים שמקבלים סיוע מגורמים העוינים את המדינה . לא יעזור לכם העם אוהב את ביבי .