יורם שפטל: "בחירתו של גבאי היא ההוכחה המוחלטת – מצעד אפסים"

עורך הדין יורם שפטל התייחס בדברי הפתיחה של תוכניתו ברדיו 103FM, לבחירה של יו"ר העבודה הנבחר: "אנשים שהתנהלו כמו אבי גבאי הוקעו כמושחתים" • "כשעה אחרי פרסום תוצאות הפריימריז מנגנון הסקר שקר להתחיל לפעול"
אריה ריבקינד
י"ט תמוז התשע"ז / 13.07.2017 16:36

עורך הדין יורם שפטל התייחס  בדברי הפתיחה של תוכניתו ברדיו 103FM, לבחירה של יו"ר העבודה הנבחר אבי גבאי, ורגיל, תקף.

"עצם בחירתו של גבאי היא ההוכחה המוחלטת כי עסקינן במצעד אפסים, כי רק במפלגה שכל הנהגתה הינה חבורה של אפסים יכול אדם להיבחר לאחר שבעה חודשים ליושב ראש".

שפטל גם סגר חשבון עם אורלי וגיא: "צוות התעמולנים השמאלני אורלי וגיא אפילו לא התביישו, ושלחו לו זר פרחים, בשעה שבפעמים אחרות הצמד לא חמד הזה הוקיע במילים חריפות עם פרשניות אינפנטיליות את אלה שיצאו עם מצנח קטן בצורה משמעותית מהמצנח שאיתו יצא גבאי מחברת בזק. אורלי וגיא הם אנשים בעלי יושרה, אבל בינינו, הם בסך הכל אנשי תעמולה שמאלנית".

שפטל המשיך לחבוט בגבאי: "אז איך החל אדון גבאי את הקריירה הציבורית שלו אתם שואלים? אבי גבאי עבד במשרד האוצר והיה אחראי על תחום התקשורת ובזק. לאחר מספר שנים הוא פרש מתפקידו, ומה אתם חושבים שהוא עשה לאחר שפרש? הלך לעבוד בחברת בזק.

"עכשיו, אין דבר שהשמאל הפרימיטיבי לא מוקיע אותו יותר כאשר הרגולטור הולך לעבוד אצל המוסדר מיד בסיום תפקידו. וזאת הקריירה העסקית של אדון גבאי – הוא הפך ממהסדר למהוסדר בלי תקופת צינון של שעה אחת".

שפטל ציין כי לא היה בתולדות מדינת ישראל מקרה בו אדם שאינו חבר כנסת נבחר להיות מועמד של מפלגה לתפקיד ראש הממשלה, ולגלג על "ניסיונו הפוליטי הכושל".

שפטל המשיך: "אבל זה לא הפריע כשעה אחרי פרסום תוצאות הפריימריז למנגנון הסקר שקר להתחיל לפעול. מיד יש סקר שמודיע כי אם יהיו בחירות מפלגת העבודה תקבל 20 מושבים בכנסת, דבר שלא אפשרי לבדוק בזמן אמת כי מחר לא יהיו בחירות.

"הגברת אסתי פרז וחנן קריסטל, שני השמאלנים הקיצוניים שהסבירו לנו מדוע הליכוד עומד להיות מובס, כבר מפרשים מה עתיד להיות במדינה בהתחשב בסקר שקר שבא לעולם כדי לנסות באופן מלאכותי להראות שהנה, בא המושיע החדש".

הדפס כתבה

תגובות

הוסף תגובה חדשה
    רוח חדשה נושבת -ואו ואו ואוו זה המון בשביל ההמון החפץ בנפילת ביבי
    16/07/2017 01:41
    מירה
  1. הדבר היחיד שהיה לאבי גבאי לומר עד כה וזה חידוש גדול ומרענן הוא : ואואו ואוו ואוו ! וזה המון, בשביל ההמון החפץ בנפילת ביבי וממשלתו!