לראשונה ב'קול החרדים' של 'העדה' התקפה על הגר"ש אוירבך: הצבועים

לראשונה בקו הנייעס המרכזי של חוגי הקנאים: מתקפה חריפה נגד הנהגת 'הפלג', בשל הכרעת הגר"ש אוירבך שסמינר הפלג יתוקצב על ידי 'המדינה הציונית' • גורמים בסאטמר: "מגייסים כספים בארה"ב ומשקרים שהמוסדות שלהם על טהרת הקודש"
יוסף גרינבוים
י"ח תמוז התשע"ז / 11.07.2017 23:43
הרב שמואל אוירבעך

פתיחת הסמינר לבנות 'הפלג הירושלמי' בירושלים, עליו הוכרז בשבוע שעבר, אשר לפי החלטת מנהיג 'הפלג' הגר"ש אוירבך יתוקצב על ידי המדינה הציונית ויכלול את רפורמת 'עוז לתמורה' של משרד החינוך, מוביל למתקפה חריפה של חוגי העדה החרדית נגד הנהגת הפלג.

אחרי המתקפה בקו הנייעס של חוגי 'העדה' בשבוע שעבר - שנחשפה בחרדים 10 – יוצאים כעת לראשונה בקו הנייעס המרכזי של חוגי הקנאים, 'קול החרדים בארה"ק' – קו פופולרי המשדר מידי יום חדשות ביידיש אל חוגי סאטמר והקנאים ברחבי העולם, במתקפה חזיתית נגד הגר"ש אוירבך.

עד כה נמנע 'קול החרדים' מלתקוף את הפלג הירושלמי. אבל אתמול, אחרי שהגיעו לידי מנהלי קו הנייעס ראיות ברורות על הצטרפות הסמינר הירושלמי לתכנית 'עוז לתמורה', הם החליטו לצאת בהתקפה כנגד מה שהם מכנים "השקרים ששיקרו בארה"ב לנגידים שתמכו בהם ותרמו אלפי דולרים למנהלי הסמינר".

הדיווח נפתח במילים "הצבועים אשר אין בעולם רע מהם!" והמשיך בדיווח ארוך שגולל את כל ההיסטוריה של הסמינר ועל הישיבה שהתקיימה בבית הגר"ש אוירבך – שהחליט כי הסמינר יכול להצטרף לרפורמת 'עוז לתמורה'.

גורמים בחסידות סאטמר – שם זועמים על התרמית של 'הפלג' אומרים, כי "עשרות אלפי מאזינים שמעו אתמול לראשונה על הצביעות של 'הפלג הירושלמי', שמגיעים לארה"ב ומגייסים כספים ומשקרים שהמוסדות שלהם מנוהלים על טהרת הקודש, בו בזמן שמנהיגם מורה להם להמשיך לקחת תמיכה מהמדינה הציונית".

להאזנה לדיווח בקו הנייעס 'קול החרדים': 

 

הדפס כתבה

תגובות

הוסף תגובה חדשה
    חיים
    12/07/2017 11:00
    משתמש אנונימי (לא מזוהה)
  1. בקו של הסיקיריקים עדיין לא שומעים
    זה הקו של חסיד סטמר מהר"א