אאוץ': איימן עודה נאם על שביתת המחבלים, אורן חזן הגיש לו טורטית

אבי כץ
|
כ"ב אייר התשע"ז / 17.05.2017 21:35
ח"כ אורן חזן הגיש ליו"ר הרשימה המשותפת שנאם על הדוכן על שביתת הרעב של המחבלים בבתי הכלא חטיף טרוטית – והורחק מהמליאה • חזן: "רגע לפני איבוד העשתונות נתתי לו טורטית שתרגיע אותו. ובדיוק כמו רב המרצחים ברגותי גם הוא לא עמד בפיתוי"

אפשר לומר הרבה דברים על ח"כ אורן חזן, אבל חובה להודות שבתקשורת הוא מבין:  הח"כ מהליכוד הורחק הערב (רביעי) ממליאת הכנסת, לאחר שהגיש חטיף טורטית לח"כ איימן עודה, בעת שיו"ר הרשימה המשותפת עמד ונאם על הדוכן על שביתת הרעב של המחבלים הכלואים בבתי הכלא.

ח"כ חזן אמר לו בעת שהגיש את החטיף: "קל איימן, תרגע, קח נשמה".

אל החטיף צירף חזן פתק עליו היה כתוב: "חטיף שמטיף (מוסר), בהוקרה, ח"כ חזן".

בתגובה הרחיק אותו יו"ר הישיבה, ח"כ יצחק וקנין מש"ס, מן האולם.

בהמשך החזירו לחזן הסדרנים את החטיף לשולחנו, וכשחזר מן ההרחקה שוב ניגש חזן אל עודה, שישב כבר במקומו וניסה להגיש לו את החטיף.

ח"כ חזן אמר לחרדיפ 10": "רב המסיתים איימן עודה נאם על 'שביתת הרעב' של המחבלים. רגע לפני איבוד העשתונות נתתי לו טורטית שתרגיע אותו. ובדיוק כמו רב המרצחים ברגותי גם הוא לא עמד בפיתוי".

חזן, שכבר לפני מספר ימים רמז בטוויטר על כוונתו, כאשר פרסם תצלום של טרוטית,  הודה כי הכין את החטיף מראש והמתין להזדמנות להגיש אותו לח"כ מהרשימה המשותפת.

הגולשים בדף הפייסבוק של חזן אהבו את התוצאה, העניקו לו לייקים, ואחד כתב: "פרלמנטר בחסד עליון. כל הכבוד. זו השיטה – אהבת העם לצד הומור ועינייניות".