מורה לשעבר בש"ס שיגר לשר אריה דרעי 18 מסרונים לטלפון – ונעצר

דרור חזן מעכו, בן 35, פעם מורה ברשת של ש"ס, מאוכזב מהתנהלות היו"ר: שיגר 18 מסרונים לנייד של השר, בהם טען כי הוא לא עושה מספיק למען השבת • הוגשה תלונה על איומים - והאיש נעצר • אחרי שבת בתא המעצר הוא שוחרר בערבות • קיבל הרחקה: חצי ק"מ מהשר - ל-3 חדשים
אריה ריבקינד
י"ט אייר התשע"ז / 15.05.2017 12:31
אריה דרעי

 דרור חזן, בעבר מורה במוסדות החינוך של ש"ס, חזן, תושב עכו בן 35, מאוכזב כמו רבים אחרים מהתנהלותו של יו"ר המפלגה, שר הפנים אריה דרעי.

לפי דיווח באתר 'פוסטה' – הבלוג של אמיר זוהר, ביום חמישי שעבר הוא שיגר 18 מיסרונים ישירות לטלפון הנייד של השר, בהם טען כי דרעי לא עושה מספיק למען השבת.

זו הייתה סיבה מספיק טובה לפנות אל המשטרה ולהתלונן. חזן נעצר על ידי המשטרה ביום שישי, שכן על פי החשד במסרונים הובטח "לטפל" בדרעי .

מעצרו הוארך בבית משפט השלום בחיפה ואת השבת האחרונה עשה האיש שרצה לדאוג לשבת – מאחורי סורג ובריח. ביום ראשון הוא הובא לבית משפט השלום בעכו ונציג המשטרה, רס"מ יגאל כהן, ביקש עוד חמישה ימי מעצר.

הסנגורית, עו"ד מירי פרידמן מתל אביב, המייצגת את חזן, התנגדה בתוקף לבקשה.

לפי 'פוסטה', בהתחשב בכך שהמשטרה שכחה להביא אותו לבית המשפט במועד, הסכימו הצדדים והשופטת דנה עופר על שחרורו בערבות ובתנאים, הרחקה של חצי קילומטר מהשר דרעי לשלושה חדשים. הוא גם הצטווה להתייצב לבדיקה בבית החולים לבריאות הנפש מזרעה.

עו"ד פרדימן: "המשטרה קיבלה את עמדתי שלא נשקפת סכנה אמיתית ואין המדובר באיומים שכוונה אמיתית מאחוריהם. זה מקרה מצער של אדם שמרגיש מאד מאוכזב ממנהיגותו הפוליטית של יושב ראש מפלגתו, והיה בלחץ. בוודאי שלא היה כל איום מוחשי ובודאי שהוא לא התכוון לשום פגיעה של ממש, אלא רק במישור הפוליטי".

הדפס כתבה

3 תגובות

הוסף תגובה חדשה
  זה באמת שהוא נעצר על זה שהוא שלח לשר חרדי טקסטים שהוא לא עושה למען השבת?
  15/05/2017 15:18
  סטאלין
 1. זה צריך לזעזע כל אחד מאיתנו על הקלות שבא נעצר אדם בדמוקרטיה היחידה במזרח התיכון .

 2. אל דאגה השבת בעצמה תטפל בדרקי
  16/05/2017 08:40
  פפפוועע
 3. השבת לא תשאר חייבת נקמתה כואבת מאוד

 4. אריה דרעי מי ישאג
  20/05/2017 22:46
  משתמש אנונימי (לא מזוהה)
 5. כנראה הכלא הפך אותו לעכברוש