לחיים: הזמר גד אלבז מארח את ניסים בלאק • צפו בקליפ המרהיב

הקליפ בהפקת ספארק נקסט והבמאי דני פינקלמן, מתחיל בנסיעה שגרתית של גד אלבז ודני פינקלמן בכבישי ניו יורק - עד שמאורע לא צפוי גורם לגד להיכנס לחנות עתיקות מסתורית, שם הוא עובר אל המאה ה-19
י"א טבת התשע"ז / 09.01.2017 14:02

השיר 'לחיים' מקפיץ ומודרני עם ניחוח כלייזמרי ונגיעות אותנטיות של מנגינה יוונית שמצלצלת מוכר לכל ישראלי, כאשר אריק איינשטיין שר את שיר "השיירה".

השיר נשמע ממש כמו עוד להיט בינלאומי, וגם נושא האלבום החדש של גד אלבז, שהופק מוזיקאלית על ידו ועל ידי המפיק מאור שושן.

הקליפ הוא בהפקת ספארק נקסט והבמאי דני פינקלמן, שביים והפיק את גד אלבז בקליפים ויראליים מושקעים, שטרם נראו כמותם בתעשייה – כשהפעם ההפקה מרימה את הרף גבוה יותר.

״אנחנו נמצאים בעידן שהכל נגיש, מהיר ודיגיטלי״, אומר פינקלמן. ״בשיר הזה גד מסמל את השמחה האמיתית מהדברים הפשוטים בחיינו, כמו פעם״.

הקליפ מתחיל בנסיעה שגרתית של גד אלבז ודני פינקלמן בכבישי ניו יורק, כשמאורע לא צפוי גורם לגד להיכנס לחנות עתיקות מסתורית, שם הוא עובר אל המאה ה-19 ומתקבל בחום על ידי אנשי העיירה הקסומה ומלאת החיים, שם חוגגים חתונה יהודית – כשרב העיירה המחתן הוא לא אחר מהראפר ניסים בלאק.

הדפס כתבה

תגובות

הוסף תגובה חדשה
    Glorifying alcohol drinking
    12/01/2017 20:04
    Yid
  1. I'm assuming that Gad is a good person and just does this because he is being naive but this video is a terrible mistake in a society where frum kids are getting involved in drinking younger and younger and it promotes drinking away the sadness or challenges of life. This is nothing good. .