מה הגיב גדעון סער על הביקורת נגד בתו אלונה שיוצאת עם שחקן ערבי

חבר הכנסת מהליכוד הגיב לקריאה של יו"ר להב"ה לפעול לפירוק הזוגיות של בתו עם השחקן הערבי - וצייץ: "אלונה, הבת האהובה שלי, היא אדם פרטי. צאו מהחיים הפרטיים שלה!"
אבי כץ
י' אייר התשע"ט / 14.05.2019 22:41

חבר הכנסת, גדעון סער מהליכוד, הגיב הערב (שלישי) לביקורת שנשמעה ביממה האחרונה כלפי אלונה, בתו מנישואיו הראשונים, שחקנית וסטודנטית בבית הספר למשחק, בשל העובדה שהיא יוצאת עם סטודנט שלומד איתה, השחקן הערבי אמיר חורי, שהשתתף בין השאר בסדרות ‘החממה’ ו’פאודה’.

סער צייץ בחשבון הטוייטר שלו: “אלונה, הבת האהובה שלי, היא אדם פרטי. צאו מהחיים הפרטיים שלה!”.

בתגובה כתב הערב יו”ר ארגון להב”ה בנצי גופשטיין לסער: ”הכל מאהבה. ולא, התבוללות זה לא דבר פרטי. אנחנו עם ישראל מייצגים קצת יותר מאדם פרטי. והקשר הזה יהרוס לה את החיים הפרטיים. אז כדאי שתייעץ לבת האהובה לעזוב את הערבי”.

הבוקר ביקש גופשטיין, במכתב ששיגר לסער – שיפעל להפסיק את הזוגיות בין בתו לבין השחקן הלא יהודי.

גופשטיין כתב לסער: “אשמח להיפגש איתך ביחד עם הצוות המקצועי שלנו שמטפל בהרבה מקרים דומים, ולשוחח עמכם פנים אל פנים, ונלמד יחד את חשיבות העניין, וכיצד לעזור לאלונה לא לנתק את עצמה משרשרת הזהב של עם ישראל”.

גם בחשבון האינסטגרם של בתו היו טוקבקיסטים רבים שתקפו: “בושה וחרפה! בחורה כל כך יפה כמוך ממשפחה טובה יכלה להשיג בקלות גבר יהודי!”, כתב גולש. “מגעילה ודוחה, מקווה שעל ההשפלה הזאת לעם המסכן הזה שלך את תשלמי”.

• עוד בנושא:

להב”ה לגדעון סער: תפעל שבתך תפסיק הזוגיות עם השחקן הערבי

הדפס כתבה

תגובות

הוסף תגובה חדשה
אין תגובות