קוסם פוליטי? ‘בחודשים האחרונים ביבי מרבה לומר ‘ברוך ה’, בעזרת ה”

בתכנית 'קלמן וסגל' ב'כאן' דנו ח"כ אמיר אוחנה, ח"כ רוויטל סוויד, ופרשנית חרדים 10 בשאלה המסקרנת - האם נתניהו הוא קוסם פוליטי?
חרדים 10
כ"ג ניסן התשע"ט / 28.04.2019 18:45

בתכנית ‘קלמן וסגל’ דנו בשאלה המסקרנת – האם נתניהו קוסם פוליטי?

ח”כ אמיר אוחנה: אני לא חושב שנתניהו קוסם, אני חושב שהקוסמים הם בעצם בתקשורת. אם אחרי עשור שנתניהו הביא את ישראל לשיאים של צמיחה כלכלית, שפל של אבטלה, שיאים של תיירות, שיאים בבטחון, ביחסי החוץ – אנחנו מדברים רק על 35 מנדטים ולא על 40, זה לא הוא הקוסם.

המראיינת: אמיר, בוא נקפוץ רגע לסוף השנה, אם יש החלטה של היועץ המשפטי לממשלה להגיש כתב אישום נגד נתניהו. הוא יוכל להמשיך לכהן כראש ממשלה? אני שואלת אותך כמשפטן.

אוחנה: בוודאי שכן.

המראיינת: כן?? הוא יוכל לנהל מדינה שלמה כשעליו לנהל שלושה תיקים?

ח”כ אוחנה: כן, הרי מה שאלו אותנו כל הזמן: איך הוא יכול להיות בחקירות בבוקר ולנהל את המדינה בערב. אז הנה, הוא היה בחקירות בבוקר וניהל את המדינה מצוין בערב.

שרי רוט: אמר לי גורם חרדי בכיר כשאמרתי לו שהדיון פה באולפן יהיה על קוסם-לא-קוסם – הוא אמר לי ככה: תשמעי, בתקופה האחרונה נתניהו מרבה להגיד ‘ברוך ה’, בעזרת ה”, אולי זה מה שהביא לו את ההצלחה? לא יודעת. מפי אומרו…

המראיינת: וזה גם בגלל שהוא התחיל לשמור שבת, נכון?

שרי: ביבי לא שומר שבת. בפרהסיה הוא שומר, כי בכל זאת יש לו תפקיד ממלכתי, אבל אני לא חושבת שנתניהו שומר שבת, הוא גם לא מתיימר.

 

הדפס כתבה

תגובות

הוסף תגובה חדשה
אין תגובות