בנט מודה: ‘עשינו טעות איומה. לא יכול להסתכל לאיילת שקד בעיניים’

בשיחות עם מקורבים, אמר יו"ר הימין החדש: "בחלומות הכי גרועים שלנו לא דמיינו שנקבל פחות מנדטים מאיחוד מפלגות הימין. זאת הייתה הפתעה גמורה" • בימין החדש מכחישים את ההתבטאויות
חרדים 10
י"ט ניסן התשע"ט / 23.04.2019 21:07

יו”ר הימין החדש, נפתלי בנט, הודה בשיחות שקיים בימים האחרונים עם מקורביו ועם פעילים מרכזים של מפלגתו כי הקמת המפלגה החדשה הייתה טעות.

על פי דיווח בערוץ 20, בנט אמר בשיחות, בין היתר: “עשינו טעות איומה כשהקמנו את המפלגה. בחלומות הכי גרועים שלנו לא דמיינו שכך תסתיים מערכת הבחירות, שנקבל פחות מנדטים מאיחוד מפלגות הימין. זאת הייתה הפתעה גמורה”.

בשיחות התייחס בנט גם לאכזבה של איילת שקד ממנו ומהמהלך שהוביל: “אני לא יכול להסתכל לאיילת שקד בעיניים. עם זאת, אני אדם אופטימי ואמשיך לפעול למען המדינה שלנו”.

במפלגת הימין החדש הכחישו הערב (שלישי) את הפרסום בערוץ 20, לפיו יו”ר המפלגה בנט אמר כי הקמת המפלגה היתה “טעות נוראית”.

“בנט לא אמר את הדברים המיוחסים לו, ולא חש כך כלל. ‏זהו פייק ניוז מוחלט. ‏הדבר היחיד שבנט אכן אמר זה שהוא לא שער שזו תהא תוצאת הבחירות. ‏כל שאר הציטוטים לא היו ולא נבראו”, נמסר מהמפלגה.

בתום תהליך ספירת הקולות ובדיקת הקלפיות הודיעה ועדת הבחירות באופן רשמי כי מפלגת הימין החדש לא תיכנס לכנסת ה-21. זאת משום שחסרו למפלגה כ-1,450 קולות לעבור את אחוז החסימה.

הדפס כתבה

תגובות

הוסף תגובה חדשה
    ירד מהכנסת ירדה גם הכיפה?
    24/04/2019 22:22
    גפני
  1. בושה!