בן 3 ממונסי נהרג מפגיעת אוטובוס בביתר: עזב את ידי אמו ורץ לכביש

תאונת דרכים קטלנית: ילד בן 3, תושב מונסי, נהרג מפגיעת אוטובוס ברחוב החוזה מלובלין בביתר עילית • מחקירה ראשונית עולה: הפעוט שאחז בידי אימו בעת ששהו על המדרכה, לפתע עזב את ידיה ופרץ לכביש
חיים טוויל
י"ז ניסן התשע"ט / 22.04.2019 18:37

אסונות ‘בין הזמנים’: ילד בן 3 נהרג הערב (שני) סמוך לשעה 18:30 מפגיעת אוטובוס ברחוב החוזה מלובלין בביתר עילית.

הילד הגיע עם בני משפחתו ממונסי שבניו יורק לקראת החג, לרגל ‘החלקה’ שנערכה לו בשבוע שעבר בארץ.

מחקירה ראשונית של בוחני התנועה שהוזעקו למקום עולה בשלב זה, כי הפעוט שככל הנראה אחז בידי אימו בעת ששהו על המדרכה, לפתע עזב את ידיה ופרץ לכביש. אוטובוס שחלף באותה העת על הכביש פגע בפעוט וגרם למותו.

“נהג האוטובוס עוכב במקום לחקירה ובוחני התנועה פועלים גם בשעות אלו לברור נסיבות התאונה”, נמסר מהמשטרה.

יוסי רייניץ, מתנדב זק”א מחוז ש”י: “הגעתי לזירת התאונה. המראות היו קשים מאוד, ילד קטן היה שרוע על הכביש כשהוא סובל מפגיעה קשה מאוד וללא הכרה לאחר שנדרס על ידי אוטובוס. הצוות הרפואי אישר את מותו במקום.

“מתנדבי זק”א מחוז ש”י מטפלים בגופת הפעוט ובאיסוף הממצאים בזירה. נקרע לנו הלב לטפל בזירה הקשה ולראות את קרובי המשפחה של הפעוט שהיו במקום”.

אלעזר רוט, חובש איחוד הצלה, שטיפל בזירת התאונה: “כאשר הגעתי למקום יחד עם חובשים נוספים של איחוד הצלה מצאתי ילד כבן 4 ללא דופק ונשימה לאחר שנפגע מאוטובוס. לצערי עקב אופי הפציעה הקשה מותו נקבע בזירת התאונה.”

צילום: נתן קניג

מדוברות מד”א נמסר: “בשעה 18:19 התקבל דיווח במוקד 101 של מד”א במרחב ירושלים על ילד שנפגע מאוטובוס ברחוב החוזה מלובלין בביתר עילית. חובשים ופראמדיקים של מד”א מדווחים מהמקום על ילד כבן 4 עם פגיעה רב מערכתית ללא סימני חיים וקובעים את מותו”.

חובש רפואת חירום במד”א, חיים ברנשטיין, סיפר: “מדובר בטרגדיה קשה מאוד. הייתי ברחוב סמוך עם האמבולנס כשקיבלתי את הקריאה.

“ילד כבן 4 שכב על הכביש בסמוך לאוטובוס כשהוא מחוסר הכרה וסובל מפגיעה רב מערכתית קשה ביותר. ביצעתי מספר בדיקות רפואיות אבל הוא היה ללא סימני חיים ולא נותר לנו אלא לקבוע את מותו”.

המשטרה חוקרת את נסיבות התאונה.

צילום: קבוצת מדברים תקשורת
הדפס כתבה

תגובות

הוסף תגובה חדשה
אין תגובות