“הותר לפרסום”: ביבי פרסם תמונות עם חיילי צה”ל וגיחך על האיסור

ראש הממשלה הציג הערב קליפ עם תמונות שצולמו בתקופת הבחירות - וגיחך על הנחיית היועץ המשפטי לממשלה, שאסרה עליו לפרסם תמונות בהן הוא נראה עם חיילי צה"ל
אריה ריבקינד
י"ג ניסן התשע"ט / 18.04.2019 20:04

ראש הממשלה בנימין נתניהו הפיץ היום (חמישי) ברשתות החברתיות קליפ תמונות, בהן הוא נראה עם חיילים וקצינים בצה”ל.

התמונות צולמו במהלך סיורים שקיים נתניהו בחודשים האחרונים.

כפי שדווח, נאסר על ראש הממשלה לפרסם את התמונות בתקופת הבחירות,  לאור הנחייה של היועץ המשפטי לממשלה אביחי מנדלבליט.

הדפס כתבה

תגובות

הוסף תגובה חדשה
  כדבר המלך.
  23/04/2019 22:50
  משתמש אנונימי (לא מזוהה)
 1. עומדים עלינו לכלותנו! חוטפים ילדים

  תראו איזה יופי החרדים מתאגדים! ממש נחמד לראות. משהו לא טוב לחרדים בממשלה הם נלחמים עד הסוף לא כמו החילונים שעושים הפגנה כל כמה שנים ואז נעלמים. הם רוצים משהו והם נלחמים עליו שוב ושוב, יש להם נבחרי ציבור שלא רוצים לפגוע בנו אלא רוצה לשרת את האינטרסים של הפלג שלה.

  “עומדים עלינו לכלותנו! חוטפים ילדים, שמים אותם בכלא!” עברנו את פרעה, נעבור גם אתכם בקרוב. “עברנו את פרעה, עברנו את האינקוויזיציה בספרד, עברנו את היטלר – נעבור גם אתכם”, ו”נמלא את בתי הכלא כמו שמילאנו אותם בגלות. מילאנו – אבל נשארנו חזק”.

  הבחוק הגיוס מביא מלחמה פיזית ורוחנית של עם ישראל בעמלק: “זו ממש עקירת!!!! כל יקר וקדוש. דברים שהם עיקרי התורה, עיקרי האמונה, עיקרי הדת. על זה מסרנו את נפשנו בכל דור ודור. השריפה כבר אחזה בנו ממש.

  התפקיד שלנו הוא לעמוד על נפשנו ולא להיגרר לשום פשרות והקלות. כבר הגיעו לתוך בתי המדרשות, מנסים לגייס. אוי לנו שכך קרה בימינו. זו הגלות הכי קשה. הדברים הכי קשים שאפשר לתאר. אסור להשלים עם המציאות הזו”. “התגייסות לצבא השמד – ייהרג ואל יעבור”. הם חשודים בצבא “שמתעללים” בחיילים החרדים ומעבירים אותם עד טיפת הדם האחרונה, “שבעה מדורי גיהנום”. לכאורה “אלה מחנות כפייה, מחנות שמד!”. המשתף פעולה עם גזירת הגיוס הינו קאפו ‘חרדי. ראש הממשלה הראשון שר”י – שאסור אפילו להזכיר את שמו, יימח שמו וזכרו – אמר שעוד עשרים שנה לא יהיה שטריימל אחר במאה שערים. הנה הנקמה.

  כל גדולי ישראל פסקו שלא להיגרר אחרי שום פשרה. זו עקירת הדת. אנחנו צריכים להמשיך מה שרבותינו אמרו בכל דור ודור. אסור להשלים עם מציאות נורא כזו. כל פעם שיש גזירת שמד צריכים לעמוד על נפשם.

  הצבא הוא מוסד שמד. הוא הצבא היחיד בעולם שפועל לשנות את האידאולוגיה של החיילים. אין עוד כזו שפלות בעולם כולו, מטרתו של הצבא להיות כור היתוך, לשרוף את המורשת, לשרוף את טהרת עם ישראל.