כשהרב דוד נחשון הרגיע: “ביבי, יש ניצחון, יש הבטחה של הרבי” • צפו

הרב דוד נחשון, מי שנחשב רבו של נתניהו, התקשר אליו בתך כל הלחץ של יום הבחירות והזכיר לו: "אנחנו קיבלנו את ההבטחה. יש לך הבטחה של הרבי, יותר מזה לא חושב שיש למישהו. הנצחון הוא ברור ומוחלט, אני מגיע להגיד 'לחיים', אל תדאג"
אבי כץ
ט' ניסן התשע"ט / 14.04.2019 18:58

בתוך כל הלחץ של יום הבחירות מצא נתניהו רגע של נחת.

היה זה ידידו הוותיק, הרב דוד נחשון, חסיד חב”ד, שהרגיע בשיחת טלפון.

“ביבי תשמע, אני איתך ביבי, אתה יודע. התקשרתי רק כדי להגיד לך לא לדאוג. מה שרציתי להגיד לך, וזה מה שהכי חשוב מכל מה שיש פה, אתה ברוך ה’ זכית, אני לא חושב שיש עוד מישהו שזכה לדברים כאלו ברורים ומפורשים, מוחלטים, שהרב’ה הודיע לך שבעצם הקב”ה נמצא איתך. ממש. אם אתה הולך בקו שלו אתה תלך נגד 119 אנשים”.

בשלב זה הרב נחשון משמיע את הרמקול. נתניהו נואם את נאום “צריך ללכת להצביע מחל”.

נחשון ממשיך: “אני מודיע לך כבר, יש ניצחון, הנצחון הוא ברור ומוחלט, אנחנו קיבלנו את ההבטחה. יש לך הבטחה של הרבי, יותר מזה לא חושב שיש למישהו. אני מגיע להגיד ‘לחיים’, אל תדאג”.

אנשים שניצבו לידו העידו כי חיוך רחב התפשט על פניו של נתניהו.

הרב נחשון מתכוון לפגישה של נתניהו עם הרבי לפני כ-30 שנה.

בסרטון המתפרסם כאן נשמע הרבי מאחל:

“הצלחה רבה. הייתה לי נחת רוח מרובה מהנאום שלך הראשון. יהי רצון שתמשיך בקו זה, והקב”ה מסייע לכל הרוצה לטהר אחרים על אחת כמה וכמה כאשר מתחילים ב’קשוט עצמך'”.

הרב ביקש שנתניהו לא יקפיד עליו כי הוא משמיע את הדברים ברבים.

נתניהו השיב כי הוא קיבל את המסר של הרבי. “אני מתכוון להמשיך בדיוק בקו הזה. קלטתי היטב את המסר של הרבי”. הוא הדגיש כי זה “הקו היחידי”.

“וזה הקו הכי טוב בשביל שלא יצטרכו לכל העניינים של המלחמה וכיוצא בזה ויהיה ‘בשובה ובנחת תוושעון'”, השיב לו הרבי – והוסיף: “ברכה והצלחה”.

נתניהו הודה: “אני מודה לך על ההזדמנויות שנתת לי לבוא ולהיעזר בך ולזכות לקבל את הסיוע הנפשי שאתה מעניק לא רק לי, אלא לכל עם ישראל”.

“אני עדיין בתחילת המלאכה שלי”, אמר הרבי. “גם אתה בתחילת התפקיד האחרון…”.

ואז הוסיף הרבי נבואה: “אתה תצטרך להיאבק מול 119 אנשים. בוודאי לא תתרשם מזה כיוון שהקב”ה בצד הזה. ברכה והצלחה. נתינה של הקב”ה. ברכה והצלחה”.

הדפס כתבה

תגובות

הוסף תגובה חדשה
אין תגובות