הזמר איתן פרייליך עם קליפ חדש לזכר בנו התינוק – שנפטר • צפו

נתנאל ואבידן נולדו כתאומים-פגים למוזיקאי איתן פרייליך. לאחר תקופה ממושכת בה שהו בבית החולים, חזר נתנאל הביתה, בעוד אחיו הקטן אבידן, נפטר • לזכרו הקימו הוריו את ארגון 'משימת אבידן', לסייע למשפחות המתמודדות עם אירוע דומה
כ"ו אדר ב' התשע"ט / 02.04.2019 12:34

נתנאל ואבידן נולדו כתאומים-פגים למוזיקאי איתן פרייליך. לאחר תקופה ממושכת בה שהו בבית החולים, חזר נתנאל הביתה, ילד קטן בריא ושמח, בעוד אחיו הקטן אבידן, נפטר והוא בן חמישה שבועות בלבד.

אבידן הותיר להוריו משימה חשובה – “משימת אבידן” – ארגון שמטרתו לסייע למשפחות המתמודדות עם אירוע דומה, תופעה המתרחשת לדברי איתן פרייליך הרבה במקום מגוריו אנגליה.

לזכרו הקימו הוריו את ארגון ‘משימת אבידן’ בפברואר 2019.

“בין אם אנו חווים שמחה טהורה או צער מתמשך, הקב”ה איתנו בכל צעד בדרך. הוא מבקש מאיתנו להביט מעבר לכאב, וללמוד ולצמוח מתוכו – כי החיים הם מסע של נסיונות”, אומר איתן.

“ובדיוק כמו שאנחנו חווינו את הטרגדיה, בעקבותיה למדנו כי אבידן נולד כדי למלא תפקיד בעולם ולהגשים את ייעודו בחיים – ארגון החסד שהוקם לזכותו, קמנו והתעודדנו ולמדנו שאם ה’ לי לא אירא.

“בשיר הזה אני פונה ממעמקי נשמתי לכל אחד ואחד, ומבקש להעביר את המסר שגדולתו של הקב”ה אין לה גבול. בין אם אנו מאושרים ובין אם עצובים עלינו לזכור שהקב”ה אבא שלנו ובכל מעשיו הוא צודק”.

הפקה: איתן פרייליך, איאן פרייטור ולואיס הרשפט

לחן: איצי ולדנר ולואיס הרשפט

עיבוד: איאן פרייטור

מילים: מרים ישראלי

תודות: אסף פלומנדורף, עמירן דביר ומיכאל ריינסבורי

הדפס כתבה

תגובות

הוסף תגובה חדשה
אין תגובות