דובי וינרוט נפרד מצביקי ולדר ז”ל ומסביר איך מתמודדים עם העצב

"אני רוצה לומר כמה דברים שעל ליבי וגם למי שלא הכיר" • הסופר עו"ד דובי וינרוט, שאיבד לפני כשנה וחצי את רעייתו חני ע"ה, שנפטרה לאחר מאבק של שנים במחלה, פרסם שני פוסטים על פטירתו של צביקי ולדר ז”ל, בנו בכורו של הסופר והמחנך חיים ולדר, שנפטר היום לאחר מחלה קשה
חרדים 10
כ"א אדר ב' התשע"ט / 28.03.2019 19:39

עורך דין דובי וינרוט, שאיבד לפני כשנה וחצי את רעייתו חני ע”ה, שנפטרה לאחר מאבק של שנים במחלה קשה, פרסם היום (חמישי) שני פוסטים על פטירתו של עו”ד מאיר צבי (צביקי) ולדר ז”ל, בנו בכורו של הסופר והמחנך חיים ולדר – שנפטר היום לאחר מחלה קשה.

“עת לבכות.

ברגעים אלו נפטר בנו של הסופר חיים וולדר – צביקי וולדר ז”ל.

אני רוצה לומר כמה דברים שעל ליבי וגם למי שלא הכיר. צביקי היה ויישאר פרח טיס אמיתי. 

ילד יפה תואר, נשמה זכה, חייכן, הרפתקן, מרתק, חבר, בן, אב ובעל למופת לאישה ולילדים מדהימים.

עקבתי אחרי התפתחות המחלה דרך אביו – הסופר חיים ולדר.

אמרתי זאת לאביו לאורך כל הדרך שאני אחוז התפעלות מהתמיכה הגורפת שהוא מעניק לבנו ולמשפחתו בכל רובד שנדרש. חיים ומשפחתו לא חשבו לרגע אחד על עצמם בתהליך הזה, מסרו את נפשם, אהבתם וממונם ביד רחבה שאין שני לה.

חבריי ואני התבוננו בתהליך מהצד ולא פעם אמרתי לו כמה אני גאה בו.

 

צביקי ולדר ז”ל

עכשיו עת לבכות, ויחד עם זאת אני רוצה לומר למשפחת ולדר שכל צעד שעשיתם ושעוד תעשו יחזק אתכם בהמשך בהתמודדות, כי המילה נתן נקראת מהסוף להתחלה באותו אופן משום שכל נתינכם תחזור אליכם בכפליים.

זה רגע עצוב ביותר. אני אוהב את המשפחה הזו כולה ואני אשתדל לפחות מבחינתי לסייע בכל מה שצריך.

אוהבכם,

דובי”.

מאוחר יותר פרסם דובי פוסט נוסף, אליו  צירף צילום סלפי עם בנו וכתב: 

“חיזוקים קטנים גדולים –

לשאלת רבים איך אני מתמודד עם העצב הזה בפטירתו של צביקי ולדר ז״ל, והאם זה לא לוקח אותי אחורה, אני רוצה לומר – ולא בשביל לעשות רושם – כי כבר אמא שלי למדה אותי שבכל פעם שאתה מתגעגע או שומע על מקרה מעציב, תחשוב איך אתה יכול לתרום למצב.

מה אפשר לעשות טוב למען. 

אני מצאתי לנכון להתקשר הביתה לשלמה בני, שיקדים חצי שעה לפני מעריב ונלמד לעילוי נשמת צביקי ז״ל. ולמדנו בחברותא וזו תרומה צנועה שיכולה להתבטא באינסוף חסדים. 

גם נעמי המתוקה שלי התקשרה לברר אם שמעתי על הבשורה ואמרה שזה כל כך עצוב ושאבטיח לה לדבר עם חיים המון ולחזק אותו כמה שניתן. וכמובן שהבטחתי לה.

וגם הלימוד עם בני זה סוג של חיזוק”. 

הדפס כתבה

תגובות

הוסף תגובה חדשה
אין תגובות