השמאל בפאניקה והתקשורת בהיסטריה

לא אשקר. כאשר התקבלה החלטת המזכירות ודעת הרוב הייתה לחתום, לא הייתי מאושר - אבל כן הבנתי את השיקולים ואת גודל השעה וגודל האחריות
עו"ד איתמר בן גביר
י"ז אדר א' התשע"ט / 22.02.2019 13:25

הגשנו את הרשימה לכנסת. זה היה יום חשוב.

לפי סקר ערוץ 13 שפורסם אמש הרשימה המאוחדת מקבלת 8 מנדטים, כך שאפשר (בעבודה רבה ולא בזחיחות הדעת) להביא למצב שיקירי מיכאל בן ארי, ואני נכנסים לכנסת., אולם חשובה אפילו יותר מכך העובדה שהרשימה החדשה עשויה למנוע עליית שלטון השמאל, המבקש לעקור יישובים ולגרש מאות אלפי יהודים מבתיהם.

לא בלב קל הסכמנו לחיבור הזה. צריך להודות שהעובדה שנדחקנו אחורה ברשימה, וגם כל מיני אמירות שבאו בעיקר מצד גורמים בבית היהודי היו אמירות מעליבות וקשות שמספרות את הסיפור של חלק מהפוליטיקאים של הציונות הדתית, המפחדים מהצל של עצמם ועסוקים בריקודי “מה יפית” בעיני השמאל הישראלי.

במזכירות עוצמה יהודית התקיים ערב ההחלטה דיון. את האמת יש לומר, שאני עצמי סברתי שאנחנו צריכים להתעקש על מקומות טובים יותר ולטעמי אפשר היה עוד לנסות וללחוץ, אבל מאידך צריך גם להודות שהיו לא מעט טיעונים שכנגד ובהם סקרים רבים שראינו שלא עוברים את אחוז החסימה, הקושי הכלכלי לגייס סכומים של מליוני שקלים כדי שנרוץ לכנסת, ההתגייסות הכללית של כל עלוני המגזר ועיתוני הימין נגדנו, ובעיקר העובדה שהסיפור של הבחירות האלה הוא לא המפלגות הקטנות, אלא גושים וחיבורים שבלעדיהם יהיה לנו מאוד קשה להיכנס.

לא אשקר. כאשר התקבלה החלטת המזכירות ודעת הרוב הייתה לחתום לא הייתי מאושר, בלשון המעטה; אולם הבנתי היטב את השיקולים, ואת גודל השעה וגודל האחריות. יש לא מעט פעילים המאוכזבים וכואבים בעיקר על היחס כלפינו, וסבורים כי קבלת ההסכם היה בה השפלה של ממש.

אני מסכים עם הדברים והביקורת מצידם בהחלט מובנת, אבל כעת הגיע הזמן לגלות אחריות, לשנס מותניים ולהציל את מדינת ישראל ועם ישראל.

הכבוד והאגו מעולם לא היו שיקול אישי בעיני. אם בעזרת השם אכנס לכנסת אצטרך לוותר על משרד עורכי הדין, ועל סכומים יפים אותם אני מרוויח כיום, אך עם כל הכבוד לאלה, האפשרות להיכנס לכנסת ולייבא את ההצלחות מעולם המשפט גם לכנסת היא הזדמנות פז.

יש לנו הזדמנות נדירה היום להכניס שני אנשי עוצמה יהודית לכנסת. השמאל בפאניקה אדירה, התקשורת בהיסטריה, ועושה רושם שהבחירות הללו מתמקדות רק בעוצמה יהודית והפחד של שונאי ישראל שניכנס לבית המחוקקים הישראלי, ודווקא בשל כך, היום, יותר מתמיד, צריך להתגייס, לעשות ולפעול, ולהכניס עוצמה לכנסת.

הדפס כתבה

תגובות

הוסף תגובה חדשה
אין תגובות