תלונה במשטרה בחשד למרמה נגד ראש עיריית טבריה והשר אריה דרעי

על פי תלונה שהוגשה למשטרה על ידי רון קובי, ראש האופוזיציה בעיר טבריה - ראש העיר יוסף בן דוד ושר הפנים אריה דרעי מעורבים בפרשיית מכירה בלתי חוקית של קרקעות נדירות - אשר נמצאות בבעלות העירייה • ראש העיר: "מדובר בהאשמות סרק הזויות של אדם הזוי ושלוח רסן"
אריה ריבקינד
י"ב אייר התשע"ז / 08.05.2017 19:30

תלונה הוגשה היום (שני) נגד ראש עיריית טבריה, יוסף בן דוד, ושר הפנים, אריה דרעי, בחשד שהיו מעורבים במכירת קרקעות בעיר באופן בלתי חוקי. כך מדווח העיתונאי אלי לוי בחדשות 10.

על פי התלונה, שהוגשה בידי המועמד לראשות העירייה וראש האופוזיציה בעיר, רון קובי – בן דוד ואריה דרעי שיווקו קרקעות נדירות ויקרות בעיר שהיו בבעלות העירייה, על שפת הכנרת, באופן בלתי חוקי.

עקב כך, קובי הגיש תלונה בגין מרמה והפרת אמונים.

לפי הדיווח, המשטרה בודקת את פרטי התלונה.

תגובת ראש עיריית טבריה לחדשות 10: “מדובר בהאשמות סרק הזויות ומסכת של בדיות, של אדם הזוי ושלוח רסן, המנסה כבר שנים לסחוט לייקים ולחדור בברוטליות לתודעה של אמצעי התקשורת השונים, ולא בוחל בדרכו הנלוזה בשום אמצעי. תוך שהוא נוקט בשפה אלימה ומבזה כלפי נבחרי ציבור עובדי ומנהלי העירייה והתאגידים העירוניים, ותוך הפרעה לעובדי העירייה במילוי תפקידם.

“המכרז המדובר על הקרקעות בחלקה הצפוני של העיר נעשה באופן חוקי לחלוטין וכרגע נמצא בשלב הפרסום ויסתיים רק בעוד כחודש ימים, ורק אז יעבור לאישור משרד הפנים, כך שאף אחד לא מכר מאומה עדיין.

“היחידי שמוכר סיפורים זה אותו האיש שמפיץ שקרים ובדיות ללא סוף, טועה ומטעה את הציבור במעשיות שאין להן שום אחיזה במציאות. מצער שכלי התקשורת ממשיכים להיות כלי שרת למטרותיו הבזויות רצופות השקרים והבדיות.

תגובת אריה דרעי לא התקבלה.

הדפס כתבה

2 תגובות

הוסף תגובה חדשה
  דרעי מוכר את המדינה
  08/05/2017 20:20
  יוסי
 1. גם את המיסתננים הוא מעדיף על חשבון המיסכנים בדרום ת”א

 2. מה יש לצפות מעבריין מורשע??
  08/05/2017 20:20
  תלמיד מרן
 3. הורשע רק על חלק קטן מפשעיו.