חידה מאתגרת: אם תפתרו אותה – תצטרפו ליחידת הסייבר של השב”כ

הארגון פתח בקמפיין לגיוס עובדים, תחת הכותרת "מסכלים את האיום הבא – מגנים על ישראל" • פרסם חידת סייבר שהפותרים אותה יוכלו להגיש מועמדות למשרה טכנולוגית • החידה פורסמה באתר החדש, שמספק צוהר לפעילות של השב"כ
חיים טוויל
א' אייר התשע"ז / 27.04.2017 16:18

אתר האינטרנט החדש שעלה היום (חמישי) לאוויר יאפשר לציבור הרחב, כמו גם למועמדים פוטנציאלים לקריירה בשב”כ, להכיר את מה שניתן לחשוף על עשיית הארגון בעבר ובהווה, והכל בממשק אינטרנטי מתקדם וחוויתי.

לראשונה מאפשר השב”כ הצצה נדירה לפעילות הארגון באמצעות סרטון חדש וייחודי.

זאת לצד מידע רב אודות המשרות המוצעות בתחומי המודיעין, השטח והמבצעים, טכנולוגיה וסייבר, מערכות מידע, אבטחה ועוד.

במסגרת ההתעצמות הטכנולוגית של השב”כ אל מול האתגרים הניצבים לפתחו, וכחלק מרצון הארגון לגייס לשורותיו את טובי המוחות מתחום הסייבר והטכנולוגיה בישראל – מציג השב”כ באתר חידת סייבר טכנולוגית מאתגרת במיוחד.

גאוני הסייבר שיצליחו לפתור את החידה, יוזמנו להגיש מועמדות לאחת מהמשרות הטכנולוגיות הייחודיות בחזית הטכנולוגיה ולהשתלב במסלולי הפיתוח והקריירה הייחודים והחדשים שמציע השב”כ למועמדים.

עוד נמסר משב”כ כי הוא עורך שינויים רבים בשירות. כך, למשל, הגיעו בשנה האחרונה מספרם של עובדי הטכנולוגיה, הסייבר וה-IT לכ-25% מכלל אנשי הארגון.

בשב”כ מציינים כי לכל המעוניינים לפתח קריירה בשב”כ, באתר החדש קוצר משמעותית תהליך הגשת המועמדות למשרות השונות המוצעות כך שתוך מספר דקות יכול המועמד להשלים את התהליך באופן פשוט וידידותי למשתמש.

הדפס כתבה

2 תגובות

הוסף תגובה חדשה
  ישתבך שמו לעד
  26/05/2017 00:17
  יחצן
 1. עשה פלא

 2. מה החידה?
  05/07/2017 15:46
  חי
 3. מעניין לדעת מה החידה ומה הפתרון