רוצו לקנות: 1,075 יח”ד בבית שמש – דירת 3 חדרים ב-737 אלף ש”ח

בשורה לציבור החרדי: על קרקע בדרום רמת בית שמש תקום שכונה לציבור החרדי בה ייבנו 1,075 יחידות דיור • מחירי הדירות שנסגרו במכרז מביאים לידי ביטוי הנחה של 23% ממחירן של דירות דומות בשוק • אבוטבול: "שוב מוכח כי בית שמש מהווה את הפתרון האמיתי והריאלי למצוקת הדיור"
דוד ליבוביץ
כ"ב כסלו התשע"ז / 21.12.2016 22:49

בשורה לדורשי דיור בבית שמש: היום שווקה קרקע בשכונה החרדית רמת בית שמש לציבור החרדי לבניית 1,075 יחידות דיור מתוך 1,159 יחידות בסך הכל. כך דיווח שאול כהנא באתר ביזנעס.

מחירי הדירות שנסגרו במכרז זה ברמת בית שמש מביאים לידי ביטוי הנחה של 23% ממחירן של דירות דומות בשוק: המחיר התחלתי לדירת שלושה חדרים בגודל 80 מ”ר כולל חניה, מחסן ומרפסת, יעמוד על 737,853 שקל; המחיר התחלתי לדירת ארבעה חדרים בגודל 100 מ”ר כולל חניה, מחסן ומרפסת, יעמוד על 903,291 שקל.

ויש הנחה גם בדירות חמישה חדרים, כאשר מחיר אחת כזו בגודל 110 מ”ר כולל חניה, מחסן ומרפסת, יעמוד על 986,010 שקל.

שכונה ד’2 ברובע ד’, בדרום רמת בית שמש, היא שכונה חדשה בחלק הצפוני של הרובע החדש. הקמת השכונה כוללת גם הקמה של מרכזים מסחריים חדשים, מתחמי חינוך ואף כביש חדש שיחבר בין כביש 375 ועד בית שמש עצמה. השכונה תהייה נגישה לתחבורה ציבורית, שאת מתקניה יקימו יחד עם השכונה. השכונה כוללת תמהיל מגוון של דירות בעלות 3, 4 ו–5 חדרים. השכונה תהייה מותאמת לציבור בצביון חרדי והבניינים מתוכננים בצורה מדורגת על מנת לא לחרוג מהמרקם העירוני הקיים.

ראש עיריית בית שמש, משה אבוטבול, ברך על ההישג המדהים, וציין כי בניית השכונה החדשה מצטרפת לשרשרת השכונות החדשות הנבנות בעיר בית שמש בשנים האחרונות.

“בתוצאות מכרז זה מוכח שוב ושוב כי בית שמש מהווה את הפתרון האמיתי והריאלי למצוקת הדיור לזוגות צעירים, זאת במקביל לבניית שכונות יוקרה לתושבי חוץ ולמשפרי דיור, בבית שמש נבנות כל העת אלפי יחידות דיור בו זמנית ובעשור הקרוב בית שמש תהיה אחת מחמש הערים הגדולות בארץ”.

יו”ר ועדת תכנון ובניה הרב משה מונטג אמר: “מדובר בהישג תקדימי עליו עמלנו מול המינהל ומשרד השיכון שהשכילו לבצע את ההתאמות הנדרשות לעיר בית שמש, שאכן הוכיחו את עצמן בהצלחת המכרז ובפרט באמצעות חברות בניה גדולות ומנוסות.

“אנו נמצאים בציון דרך נוסף בהתיישבותה של העיר בית שמש, זאת הודות למדיניותו העקבית של ראש העיר שפתח בשנות כהונתו את העיר בית שמש לאלפי משפחות נוספות”.

מקור: ביזנעס 

הדפס כתבה

תגובות

הוסף תגובה חדשה
אין תגובות