ניסים ברוך מאחד יהודים מכל רחבי העולם בסיגל: ‘מחכים’ • להאזנה

השיר 'מחכים' הוא תפילה היוצאת מהלב, אותו הלחין ניסים בשעת רצון מיוחדת של ערב שבת בין השמשות • מדובר ביצירת מופת של ממש, בה מתאחדים יהודים מרחבי העולם בציפייה לגאולה, כל אחד בשפה שלו
ט' סיון התשע"ו / 15.06.2016 19:02

לאור הצלחת הסינגל ‘אני מאמין’, אותו ביצע בדואט יחד עם הזמר יצחק מאיר, ממשיך המוסיקאי ניסים ברוך לעבוד במרץ על האלבום חדש ומשחרר סינגל נוסף הנושא את שם האלבום – ‘מחכים’.

האלבום צפוי לראות אור לקראת סוף הקיץ ויכלול מבחר יצירות חדשות, במגוון סגנונות, העוסקים בתפילה וצפייה לגאולה.

השיר ‘מחכים’ הוא תפילה היוצאת מהלב, אותו הלחין ניסים בשעת רצון מיוחדת של ערב שבת בין השמשות, ומהווה המשך ישיר לסינגל הקודם – ‘אני מאמין’.

מדובר ביצירת מופת של ממש, בה מתאחדים יהודים מרחבי העולם בציפייה לגאולה, כל אחד בשפה שלו.

“אנחנו יכולים לחכות רק למשהו שאנחנו כבר מכירים, כמו התינוק שיוצא לאוויר העולם אחרי שלמד תורה במעי אימו, וצריך ללמוד שוב את מה שהספיק לשכוח. כל יהודי הוא חלק מנשמת אדם הראשון לפני החטא שרוצה לחזור לתקופה ההיא, בגן עדן מקדם”, אומר ניסים.

מעבר לשלל היצירות המוסיקליות שהוציא ניסים תחת ידו, כבר חמש-עשרה שנה שהוא מורה לפיתוח קול. תחת שרביטו עברו לא מעט זמרים נחשבים וכאלה שבדרך.

“הקול זה המראה של הנשמה, הנשמה מדברת מתוך הגוף שלנו דרך הקול” – הוא מעיד על עיסוקו.

בצעד מפתיע בחר ניסים לארח באלבום כמה מתלמידיו שנחשפו במשך הזמן לכשרון הרב של ניסים כזמר, מלחין ומעבד. רשימת המשתתפים טרם סגורה הרמטית, אך מי שנמצא בה כעת הם יצחק מאיר, חזקי סופר ועוד שני תלמידים מוכשרים במיוחד.

הדפס כתבה

תגובות

הוסף תגובה חדשה
אין תגובות