ישראל אדלר בסינגל ראשון מתוך אלבום הבכורה: “אורות”

ישראל אדלר, שהחל את דרכו המוסיקלית כגראמער בחתונות, משיק סינגל ראשון מתוך אלבום הבכורה שייצא במהלך החורף • "אורות" הינו שיר הנושא של האלבום
כ"ג כסלו התשע"ה / 15.12.2014 13:13

אחרי שנתיים של עבודה מאומצת, שהחלה בבחירת שירים מיוחדים ומגוונים מטובי המלחינים, והמשיכה בכתיבת עיבודים תזמורתיים מלאים על ידי טובי המעבדים ובישול החומרים – מתחילים לראות “אורות” מאלבום הבכורה של ישראל אדלר שייצא לאור במהלך החורף.

ישראל אדלר, החל את דרכו המוסיקלית כגראמער בחתונות, כשזה כבר שנים ארוכות עושה זאת בהצלחה רבה על פני הגלובוס כולו, המשיך בשירה אמנותית מרגשת, וכבנו של החזן העולמי חיים אדלר, משלב קטעי חזנות ושירה עמוקה מבית אבא.

באלבום יהיו לחנים מטובי המלחינים ובהם: פינקי וועבער, משולם גרינברגר, מאיר אדלר ועוד, כשהמעבדים שנקראו אל הדגל הינם משה לאופר, יובל סטופל, אופיר סובול, מאיר אדלר ויהודה גלילי, לצד מקהלה מרשימה, ומקהלת ילדים.

השירים כולם, כולל הלהיטים המרגשים, או המקפיצים, מעבירים מסר ונגיעות גראמען המבטאים רגשי שמחה והתעלות.

“אורות” הינו שיר הנושא של האלבום, שהולחן ועובד על ידי מאיר אדלר על המילים של המשנה במסכת סוכה: “חסידים ואנשי מעשה היו מרקדים באבוקות של אור”, כשבמרכזו מודגש מסר מלא שמחה ועוצמה. שכשחסיד נותן קפיצת ריקוד שמחה, בשמים שמחים עימו ומשפיעים אורות.

לחן ועיבוד: מאיר אדלר.
קולות: הרשל בריסק.
גיטרות: אבי סינגולדה.
מפיק טכני: ג’ף הורביץ.
מפיק קולי: יוסי זוסמן.
מיקס: אלי לישינסקי.

 
הדפס כתבה

תגובות

הוסף תגובה חדשה
אין תגובות